Ciroc Coconut 0,70LTR

De Ciroc Coconut is een van de eerst wodka’s met geïnfecteerde variëteiten van de maker van CIROC ultra-premium vodka. Daarnaast is de wodka glutenvrij. De wodka wordt vijf keer gedestilleerd om een hoge kwaliteit te waarborgen. De wodka is meesterlijk ingevuld met kokosnoot en tropische fruitgeuren, wat resulteert in een smaakervaring die lekker anders en elegant glad is.

Speciale prijs € 28,55 Normale prijs € 33,10
Placeholder text
  • Koop 6 voor € 28,25 per fles
  • Koop 12 voor € 27,90 per fles
  • Koop 18 voor € 27,60 per fles
  • Gratis verzending (vanaf 12 flessen of € 95,-)
  • Breed & Gevarieerd assortiment
  • Snelle levering & Deskundig advies
  • Uitstekende service & klantbeoordeling!

De Ciroc Coconut is een van de eerst wodka’s met geïnfecteerde variëteiten van de maker van CIROC ultra-premium vodka. Daarnaast is de wodka glutenvrij. De wodka wordt vijf keer gedestilleerd om een hoge kwaliteit te waarborgen. De wodka is meesterlijk ingevuld met kokosnoot en tropische fruitgeuren, wat resulteert in een smaakervaring die lekker anders en elegant glad is. De wodka heeft in de neus verse kokosnoot met een vanille rand. De smaak is romig, zoete kokosnootaroma met een flauwe hint van tropisch fruit. De afdronk is zijdezacht en glad. In tegenstelling tot de meeste wodka’s die uit graan gemaakt is, is CIROC premium Vodka glutenvrij en gedistilleerd uit fijne Franse druiven; een proces dat geïnspireerd is op meer dan een eeuw van wijnbouwkundigheid en vakmanschap. Het is de fijne Franse Druif en de vijfde destillatie die er voor zorgen dat de CIROC vodka een onderscheidende smaak heeft met een uitzonderlijk verse citrusvrucht.

Ciroc Vodka

Ciroc Ultra-Premium Vodka wordt van fijne, sappige Franse druiven gemaakt. Deze speciaal geselecteerde druiven geven Ciroc Vodka zijn duidelijk frisse en zachte smaak. Cîroc bestaat uit de beste Mauzac Blanc druiven uit Gaillac, dat is één van oudste en hoogst gelegen wijnbouwgebieden in Frankrijk. Deze druiven rijpen langer en worden bij koelere temperaturen geplukt om zo hun pure frisheid en natuurlijk aroma’s te bewaren. Hierdoor krijgt Cîroc een uniek knapperig, fris en naar citrusvruchten smakend karakter. Ciroc Vodka wordt vijf keer gedistilleerd in de historische Distillerie de Chevanceaux.

Maak ook kennis met de overige dranken van Ciroc Vodka

Meer informatie
Meer informatie
Categorie Flavoured Vodka
Merk Ciroc
Land Frankrijk
Artikelnummer 20170256
Reviews
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Ciroc Coconut 0,70LTR
Uw waardering
Breed aanbod, snelle levering & scherpe prijzen
Ons assortiment bestaat uit talloze wijnen, dranken en relatiegeschenken van de meest toonaangevende producenten ter wereld. Van prijswinnende wijnen tot razend populaire malt whisky’s, wij bezorgen het graag bij u thuis. Vanuit ons logistieke centrum op een toplocatie vlak langs de A1 verwerken wij dagelijks alle bestellingen met de grootst mogelijke zorg. Ook afhalen in onze winkel is mogelijk. Met de juiste gespecialiseerde kennis en ervaring, een scherpe prijsformule en een zeer breed en gevarieerd assortiment bestaande uit de meest uiteenlopende dranken hebben wij als doel de Nr. 1 online slijterij van Nederland te worden! 100% klanttevredenheid staat daarbij hoog in ons vaandel.
Topmerken van A tot Z voordelig thuisbezorgd
Wij hebben als visie de beste kwaliteit te leveren voor de scherpste prijs van Nederland & België! Wij profileren ons als dé betaalbare totaalleverancier op het gebied van kwaliteitsdranken voor zowel de zakelijke als particuliere markt. Met topmerken als bijvoorbeeld Bacardi, Johnnie Walker, Licor 43, Absolut Vodka, Hendrick’s Gin, Zenato, Montes, Hennessy Cognac en Paul Mas hebben wij voor ieder wat wils. Door goede afspraken, lage kosten en het juiste prijsbeleid kunnen wij een zeer brede selectie dranken aanbieden voor een budgetprijs. Bent u op zoek naar een specifieke drank of heeft u speciale wensen? Neem dan vrijblijvend contact op met onze klantenservice.
U heeft 1 product in de vergelijking Alles wissen Vergelijken