Voordelige & unieke wijnpakketten Shop nu

Dominio del Soto

7 producten
Sorteer op
De Dominio Del Soto Blanco is een frisse en toegankelijke Spaanse witte wijn die ideaal is voor dagelijks drinkplezier. Een betrouwbare keuze voor wie houdt van licht, fris en ongecompliceerd genieten met een zonnig Spaans karakter.
Speciale prijs € 16,45 Normale prijs € 17,95
De Dominio Del Soto Reserva is een klassieke Spaanse rode wijn met rijp fruit, elegante houttonen en een verfijnde structuur. Een wijn die rust, kwaliteit en Spaans karakter uitstraalt – perfect voor wie houdt van diepgang en balans in één glas.
Speciale prijs € 25,75 Normale prijs € 27,95
De Dominio Del Soto Crianza is een evenwichtige en smaakvolle Spaanse rode wijn die fruit, hout en elegantie perfect combineert. Een wijn die altijd goed past en waarmee je nooit misgrijpt. Bestel hem en proef het zelf!
Speciale prijs € 22,75 Normale prijs € 24,95
De Dominio Del Soto Tempranillo is een soepele en veelzijdige rode wijn die precies biedt wat je zoekt in een goede Spaanse rode wijn. Een fijne keuze voor wie houdt van Tempranillo met balans, karakter en drinkplezier.
Speciale prijs € 14,45 Normale prijs € 15,95
De Dominio Del Soto Crianza Blanco biedt een elegante mix van fruit, frisheid en subtiel eikenhout. Met deze Rioja Blanco haal je een veelzijdige, smaakvolle en karaktervolle Spaanse wijn in huis die perfect past bij zowel alledaagse diners als feestelijke gelegenheden.
Speciale prijs € 29,45 Normale prijs € 32,95
Dominio del Soto Ribera del Duero is bordeauxrood met paarse tinten. In de neus rijp wild fruit als bramen en zwarte bessen. De smaak is zeer rond bij binnenkomst en heeft een rijk karakter. De afdronk is eikenachtig met fruitige en kruidige aroma’s.
Dominio del Soto Ribera del Duero Crianza is donker robijnrood van kleur. In de neus zeer expressief met aroma’s van licht eiken en sappig fruit. In de smaak rond met zijdezachte taninnes. De afdronk is fruitig in combinatie met kruidige tonen. Deze wijn past goed bij gegrild lamsvlees en entrecote met pepersaus.

Dominio del Soto 

Dominio del Soto is gelegen in het wijngebied Ribera del Duero. De wijnstokken zijn hier geplant op 850 tot 900 meter boven zeespiegel. De grond bestaat uit klei, kalksteen, mergel en soms wat zand. Het klimaat is gematigd, meestal warm en droog met weinig neerslag. Door de hoogte is het zelfs in de nacht zomers. De grote mogelijkheden van dit gebied zijn ook Michel Chapoutier niet ontgaan. Deze visionair en pionier op het gebied van biodynamische wijnbouw en één van 's werelds meest gerespecteerde wijnmakers kon dan ook de verleiding niet weerstaan om ook hier wijnen te gaan maken van het hoogste niveau.