Hugo Kafer Aperitivo Rose Elderflower & Lime
- Wijnland: Duitsland
- Wijnstreek: Moezel
- Druivensoort(en): Diverse druivensoorten
- Smaakprofiel: Zoet & Zacht
- Lekker bij: Aziatisch, Borrelhapjes, Salades
Hugo Kafer Aperitivo Rose Elderflower & Lime is nu ook in een delicate Rosé variant verkrijgbaar! Dit is een heerlijke, verassende, sprankelende cocktail met Roséwijn. De combinatie van de Roséwijn en natuurlijke vlierbloesem en limoenextracten zorgen ervoor dat Hugo razend populair aan het worden is. Hugo is heerlijk om te drinken als aperitief of gewoon lekker op het terras, het is een echt zomers drankje! U kunt Hugo het beste serveren in een bol wijnglas, met een handje vol ijsblokjes en eventueel een takje muntblaadjes. Roer het dan kort en voorzichtig door en u heeft een heerlijke wijn. Proost!
Wijnhuis Peter Mertes
Hugo kafer Aperitivo Rose Elderflower & Lime is afkomstig van het wijnhuis Perter Mertes. Dit wijnhuis werd opgericht in een klein dorpje in Minheim aan de Moezel in 1924. Het wijnhuis is opgericht door Peter Mertes, zijn familie verbouwde al meer dan 600 jaar druiven aan Moezel. Peter Mertes vond het tijd dat de er onder de familienaam werd geproduceerd. Tegenwoordig is het bedrijf zo gegroeid en bestaat het nu uit enkele honderden medewerkers. De wijnen van Peter Mertes zijn nu in bijna 60 landen te vinden over de gehele wereld!
Maak ook kennis met de overige wijnen van Hugo Kafer Aperitivo.
| Artikelnummer | 61801652F |
|---|---|
| Land | Duitsland |
| Wijnstreek | Moezel |
| Druivensoort | Diverse druivensoorten |
| Smaakprofiel | Zoet & Zacht |
| Serveertip | Aziatisch, Borrelhapjes, Salades |
| Inhoud | 75 CL |
| Productsoort | Mousserende wijn |
| Merk | Hugo |
| Extra info | De aangegeven jaargang is onder voorbehoud (indien van toepassing). Wanneer u zeker wilt zijn van een jaargang kunt u contact opnemen met onze klantenservice. |