Lagrimas de Maria Tempranillo
- Wijnland: Spanje
- Wijnstreek: Rioja
- Druivensoort(en): Tempranillo
- Smaakprofiel: Vol & Zacht
- Lekker bij: Kaas, Rood vlees, Tapas
Lagrimas de Maria Tempranillo
Lágrimas de María Tempranillo is een rode wijn afkomstig uit de beroemde Rioja-regio in Spanje. Gemaakt van de inheemse Tempranillo-druif, biedt deze wijn een perfecte balans tussen rijp fruit, zachte tannines en subtiele houtinvloeden. In het glas presenteert Lágrimas de María Tempranillo zich met een diepe robijnrode kleur, die de intensiteit van de wijn benadrukt. In de neus is de wijn expressief, met aroma's van rijpe rode bessen, zoals kersen en frambozen, aangevuld met tonen van pruimen, vanille en een hint van kruiden zoals kaneel en nootmuskaat.
Bij de eerste slok onthult de wijn zijn volle en zijdezachte textuur. De smaken van rijp rood fruit worden prachtig gecombineerd met subtiele tonen van eikenhout, zoals vanille en een vleugje toast, die voortkomen uit de rijping van de wijn in houten vaten. De tannines zijn soepel en goed geïntegreerd, wat zorgt voor een aangename structuur en een lange, zachte afdronk. Deze wijn biedt een perfecte balans tussen fruitigheid en complexiteit.
Wijn & spijs combinaties
Lágrimas de María Tempranillo is een veelzijdige wijn die uitstekend samengaat met een breed scala aan gerechten. Hij past goed bij gegrild vlees, stoofschotels, pasta met rijke sauzen, en gerijpte kazen. Daarnaast is het ook een uitstekende keuze om van te genieten bij een gezellig diner met vrienden of familie.
Wijnhuis Lagrimas de Maria
Zinio Bodegas bevindt zich in het hart van Rioja Alta, een van de meest gerenommeerde wijnregio’s van Spanje. Onder leiding van wijnmaakster María Martínez heeft Zinio Bodegas een bijzondere reeks wijnen ontwikkeld: Lágrimas de María. Het resultaat is een assortiment van wijnen die niet alleen de karakteristieken van de Rioja Alta-regio perfect tot uitdrukking brengen, maar ook een unieke en verfijnde smaakervaring bieden. Lágrimas de María biedt een divers aanbod van wijnen, elk met een eigen karakter en een subtiele touch die de persoonlijke signatuur van María Martínez weerspiegelt.
| Artikelnummer | 202400370M |
|---|---|
| Land | Spanje |
| Wijnstreek | Rioja |
| Druivensoort | Tempranillo |
| Smaakprofiel | Vol & Zacht |
| Serveertip | Kaas, Rood vlees, Tapas |
| Inhoud | 75 CL |
| Productsoort | Rode wijn |
| Merk | Lagrimas de Maria |
| Extra info | De aangegeven jaargang is onder voorbehoud (indien van toepassing). Wanneer u zeker wilt zijn van een jaargang kunt u contact opnemen met onze klantenservice. |