Lagrimas de Maria Tempranillo Reserva
- Wijnland: Spanje
- Wijnstreek: Rioja
- Druivensoort(en): Tempranillo
- Smaakprofiel: Vol & Zacht
- Lekker bij: Kaas, Pizza & Pasta, Rood vlees, Tapas, Wild
Lagrimas de Maria Tempranillo Reserva
Lágrimas de María Tempranillo Reserva is een rode wijn uit de prestigieuze Rioja-regio in Spanje. Deze Reserva is een elegante en complexe expressie van de Tempranillo-druif, met een perfecte balans tussen rijp fruit, subtiele houttonen en een verfijnde structuur.
Lágrimas de María Tempranillo Reserva heeft een diepe robijnrode kleur. In de neus komt een complex bouquet van rijp zwart fruit, zoals bramen en zwarte bessen, samen met elegante tonen van vanille, cederhout en een vleugje specerijen. Deze aroma's worden aangevuld met subtiele hints van tabak en chocolade. De smaken van rijp zwart fruit worden geïntegreerd met de zachte tannines en de rijke eikenhouten invloeden. De wijn heeft een robuuste, maar verfijnde structuur, met een lange, zijdezachte afdronk die de complexiteit en elegantie van de Reserva benadrukt.
Wijn & spijs combinaties
Lágrimas de María Tempranillo Reserva is een veelzijdige wijn die uitstekend past bij een breed scala aan gerechten. Het is een ideale combinatie met gegrild vlees, zoals steak en lamskoteletjes, evenals voor stoofschotels en braadstukken. De wijn is ook uitstekend bij rijke pasta's, zoals pasta met wild of bolognesesaus en bij gerijpte kazen.
Wijnhuis Lagrimas de Maria
Zinio Bodegas bevindt zich in het hart van Rioja Alta, een van de meest gerenommeerde wijnregio’s van Spanje. Onder leiding van wijnmaakster María Martínez heeft Zinio Bodegas een bijzondere reeks wijnen ontwikkeld: Lágrimas de María. Het resultaat is een assortiment van wijnen die niet alleen de karakteristieken van de Rioja Alta-regio perfect tot uitdrukking brengen, maar ook een unieke en verfijnde smaakervaring bieden. Lágrimas de María biedt een divers aanbod van wijnen, elk met een eigen karakter en een subtiele touch die de persoonlijke signatuur van María Martínez weerspiegelt.
| Artikelnummer | 202400373M |
|---|---|
| Land | Spanje |
| Wijnstreek | Rioja |
| Druivensoort | Tempranillo |
| Smaakprofiel | Vol & Zacht |
| Serveertip | Kaas, Pizza & Pasta, Rood vlees, Tapas, Wild |
| Inhoud | 75 CL |
| Productsoort | Rode wijn |
| Merk | Lagrimas de Maria |
| Extra info | De aangegeven jaargang is onder voorbehoud (indien van toepassing). Wanneer u zeker wilt zijn van een jaargang kunt u contact opnemen met onze klantenservice. |