Lorgeril Terrasses Rosé
- Wijnland: Frankrijk
- Wijnstreek: Languedoc-Roussillon
- Druivensoort(en): Diverse druivensoorten
- Smaakprofiel: Fris & Fruitig
- Lekker bij: Aperitief, Pizza & Pasta, Salades
- Koop 12 flessen voor € 7,30 per fles
- Koop 18 flessen voor € 7,20 per fles
Lorgeril Terrasses Rosé heeft het sap van verschillende rode druiven, die minder dan een dag schilcontact hebben gehad, wordt geblend. De wijn heeft een mooie levendige kleur van rozenblaadjes. Fijne aromatische neus gekarakteriseerd door fruitaroma's. Levendige, zachte rosé.
Wijnhuis Lorgeril - Chateaux du Sud
Lorgeril - Châteaux du Sud gaat al vele eeuwen terug, sinds 1620 wonen ze op het Château in het plaatsje Pennautier, dichtbij Carcassonne in de regio Languedoc-Roussillon. In die tijd was er natuurlijk veel anders, maar de wijnen die ze maken zijn al eeuwen beroemd. Ook Lodewijk XIII verbleef er korte tijd om dit te ontdekken. Nicolas en Miren de Lorgeril (de 10e generatie) hebben in 1987 het bedrijf overgenomen en zelfs uitgebreid: naast de wijngaarden van het kasteel (AOP Cabardès ) hebben ze ook domaines aangekocht in Roussillon, Saint Chinian en Minervois. De wijnen moeten voldoen aan frisheid, elegantie en grootsheid.
| Artikelnummer | 61801315F |
|---|---|
| Land | Frankrijk |
| Wijnstreek | Languedoc-Roussillon |
| Druivensoort | Diverse druivensoorten |
| Smaakprofiel | Fris & Fruitig |
| Serveertip | Aperitief, Pizza & Pasta, Salades |
| Inhoud | 75 CL |
| Productsoort | Rose wijn |
| Merk | Lorgeril |
| Jaargang | 2021 |
| Extra info | De aangegeven jaargang is onder voorbehoud (indien van toepassing). Wanneer u zeker wilt zijn van een jaargang kunt u contact opnemen met onze klantenservice. |