Negro Barbera d'Alba Bertu
- Wijnland: Italie
- Wijnstreek: Piemonte
- Druivensoort(en): Barbera
- Smaakprofiel: Vol & Krachtig
- Lekker bij: Kaas, Rood vlees, Wild
- Koop 6 flessen voor € 24,75 per fles
- Koop 12 flessen voor € 24,60 per fles
Negro Barbera d'Alba Bertu is een Italiaanse wijn. De ondergrond van de wijngaarden bestaat voornamelijk uit klei en kalk. Het resultaat is een intens rode wijn met een paarse gloed. In de neus zeer aangename aroma's van kersen en bramen. De smaak is zacht en doet denken aan jam van pruimen. De afdronk is lang en kruidig.
Azienda Agricola Negro Angelo & Figli uit Italië
Sinds 1670 heeft de familie Negro wijngaarden in de plaats Roero. In de meer dan prachtige heuvels van Piëmonte wijden ze hun leven aan het maken van wonderbaarlijke wijnen. Van witte druiven Favorita (Vermentino) tot aan Arneis en de rode druivensoorten Nebbiolo, Barbera, Bonarda, Brachetto en Dolcetto. Momenteel heeft Angelo Negro meer dan 60 wijngaarden in bezit, verdeeld over verschillende percelen. De wijndruiven groeien op de meest zonnige heuvels op kalkhoudende alluviale gronden die van heuvel tot heuvel verschillen. De verschillen terroirs en het microklimaat dragen bij aan een rijke en smaakvolle wijnen.
Maak ook kennis met de overige wijnen van Angelo Negro uit Italië.
| Artikelnummer | 61801774F |
|---|---|
| Land | Italie |
| Wijnstreek | Piemonte |
| Druivensoort | Barbera |
| Smaakprofiel | Vol & Krachtig |
| Serveertip | Kaas, Rood vlees, Wild |
| Inhoud | 75 CL |
| Productsoort | Rode wijn |
| Merk | Angelo Negro |
| Extra info | De aangegeven jaargang is onder voorbehoud (indien van toepassing). Wanneer u zeker wilt zijn van een jaargang kunt u contact opnemen met onze klantenservice. |