Phebus Malbec Gran Reservado
- Wijnland: Argentinie
- Wijnstreek: Mendoza
- Druivensoort(en): Malbec
- Smaakprofiel: Stevig & Ruig
- Lekker bij: Kaas, Rood vlees, Wild
Phebus Malbec Gran Reservado heeft een donkerpaarse weerschijn. De neus is opmerkelijk en zeer elegant met tonen van viooltjes, zwarte kersen en zoethout. De smaak van de wijn is diep en rijk, met een goede balans en fluweelzachte tannines. Het hout is mooi geïntegreerd. Perfect bij een sappige steak, wild, rijke kazen en chocolade desserts.
Voor de Phebus Malbec Gran Reservado vindt in december een groene oogst plaats en wordt het teveel aan bladeren eraf gehaald. Van 28 maart tot 11 april worden de druiven met de hand geoogst. Dit gebeurt in kratten van 20 kilo om de druiven niet te beschadigen. Er vindt een dubbele selectie plaats, allereerst van de trossen en vervolgens druif voor druif.
Van 18 tot 27 april worden de druiven met de hand geoogst. Dit gebeurt in kratten van 20 kilo om de druiven niet te beschadigen. De beste druiven worden met de hand geselecteerd. Phebus Malbec Gran Reservado, de absolute top van Argentinië!
Het wijnbedrijf Phebus combineert de moderne manier van wijnmaken, het terroir van Mendoza en de “savoir faire” uit Bordeaux voor het maken van wijnen met een unieke persoonlijkheid. Hervé Fabre's passie en kennis stellen hem in staat om exceptionele wijnen te maken, die internationaal bekroond zijn en in meer dan 20 landen gedronken worden.
| Artikelnummer | 61101607F |
|---|---|
| Land | Argentinie |
| Wijnstreek | Mendoza |
| Druivensoort | Malbec |
| Smaakprofiel | Stevig & Ruig |
| Serveertip | Kaas, Rood vlees, Wild |
| Inhoud | 75 CL |
| Productsoort | Rode wijn |
| Merk | Phebus |
| Extra info | De aangegeven jaargang is onder voorbehoud (indien van toepassing). Wanneer u zeker wilt zijn van een jaargang kunt u contact opnemen met onze klantenservice. |