Voordelige & unieke wijnpakketten Shop nu

Rapitala Nero d'Avola Sicilia

Deze rode wijn van het merk Tenuta Rapitalà is afkomstig uit de wijnstreek Sicilie in Italie. De Rapitala Nero d'Avola Sicilia is gemaakt uit Nero d'Avola druiven. Het smaakprofiel van deze rode wijn is vol & zacht en past perfect bij wit vlees, rood vlees en kaas. Deze fles Rapitala Nero d'Avola Sicilia bevat 75 CL, wat ongeveer gelijk staat aan zes glazen wijn.

  • check Wijnland: Italie
  • check Wijnstreek: Sicilie
  • check Druivensoort(en): Nero d'Avola
  • check Smaakprofiel: Vol & Zacht
  • check Lekker bij: Kaas, Rood vlees, Wit vlees
€ 11,95
€ 10,65
minus plus
  • Koop 12 flessen voor € 10,55 per fles
  • Koop 18 flessen voor € 10,45 per fles
Levertijd wordt berekend...
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar op werkdagen van 08:30 tot 17:00
Neem contact met ons op
Snel naar
Details

Tenuta Rapitalà | Rapitala Nero d'Avola Sicilia

Deze rode wijn van het merk Tenuta Rapitalà is afkomstig uit de wijnstreek Sicilie in Italie. De Rapitala Nero d'Avola Sicilia is gemaakt uit Nero d'Avola druiven. Het smaakprofiel van deze rode wijn is vol & zacht en past perfect bij wit vlees, rood vlees en kaas. Deze fles Rapitala Nero d'Avola Sicilia bevat 75 CL en is te bestellen in een meervoud van 6 flessen.

Tenuta Rapitalà

Tenuta Rapitala is een verzameling wijngaarden van 225 ha in centraal Sicilië. Het was hier dat de oorspronkelijke eigenaren, graaf Laurent Bernard De La Gatinais, de wijnmakerij in 1968 begonnen.

Wijnen uit Italie

De Rapitala Nero d'Avola Sicilia is afkomstig uit Italie. Italië heeft veel verschillende klimatologische omstandigheden waar druiven kunnen groeien. Er is een klein verschil in temperatuur en regenval tussen het noorden en het zuiden, daarnaast speelt de ligging van de wijngaarden een belangrijke rol bij het bepalen van de kwaliteit van de wijn. Italië is al eeuwenlang een land van onafhankelijke regio's, met elk zijn eigen karakter. In de keuken, in de taal en in de wijnbouw. Desondanks heeft Italië altijd open gestaan voor invloeden van buitenaf, zoals blijkt uit de wijngaarden. Al met al heeft het land een enorme variëteit aan inheemse en internationale druivensoorten.

Wijnstreek Sicilie

Sicilië is een heerlijke regio om te ontdekken omwille van de dynamiek en energie die dit eiland uitstraalt, zeker ook op wijnvlak. Met 115.000 hectare wijngaarden staat Sicilië binnen Italië op de eerste plaats qua wijngaardgrootte. Toch is het niet de grootste wijnproducent van het land, die eer is weggelegd voor Veneto.

Druivensoort

Zoals eerder vernoemd is deze Rapitala Nero d'Avola Sicilia gemaakt uit Nero d'Avola druiven. Hieronder staat meer informatie over deze druivensoort. Deze inheemse druif is verantwoordelijk voor zeer fruitige wijnen die smaken naar pruimen, cranberry's en granaatappel. Deze wijnen worden sinds kort pas serieus genomen op de internationale markt.

Niet wat u zocht?

Is deze wijn niet wat u zocht? Bekijk dan eens de rest van ons ruime aanbod! Wij verkopen namelijk verschillende soorten rode wijn, witte wijn, rosé wijn, mousserende wijn, alcoholvrije wijn, biologische wijn, port, sherry, en dessertwijn. Kortom, voor ieder wat wils!

Meer informatie
Artikelnummer 62022100081F
Land Italie
Wijnstreek Sicilie
Druivensoort Nero d'Avola
Smaakprofiel Vol & Zacht
Serveertip Kaas, Rood vlees, Wit vlees
Inhoud 75 CL
Productsoort Rode wijn
Merk Tenuta Rapitalà
Extra info De aangegeven jaargang is onder voorbehoud (indien van toepassing). Wanneer u zeker wilt zijn van een jaargang kunt u contact opnemen met onze klantenservice.
Kom je er niet uit?
We zijn beschikbaar op werkdagen van 08:30 tot 17:00
Neem contact met ons op