Torres Vina Sol
- Wijnland: Spanje
- Wijnstreek: Catalunya
- Druivensoort(en): Chardonnay, Grenache
- Smaakprofiel: Fris & Fruitig
- Lekker bij: Tapas, Vis, Wit vlees
Torres Vina Sol is één van Torres meest populaire wijnen. De wijn wordt binnen een half jaar na de oogst gebotteld. De verrassende, frisse geurende en prettige droge wijn komt van de lokale Parellada- druif die groeit op de hoger gelegen hellingen van het Montserrat- gebergte. Mede door deze druif is de Torres Vina Sol fris en fruitig van smaak. Deze wijn staat verder bekend om zijn zachte afdronk.
Torres Wijnen
Het wijnhuis Miguel Torres bestaat uit verschillende onderdelen. Als eerste is er het hoofdkantoor van het familiebedrijf in de plaats Vilafranca del Penedès, de hoofdstad van het wijngebied Penedès, die ten zuidwesten van Barcelona ligt. Verder is er nog het wijnproductiebedrijf in Pacs, dat op ongeveer tien kilometer afstand van Vilafranca del Penedès ligt. Ongeveer vijftien jaar geleden werd daar begonnen met de bouw van een wijnbedrijf. Dit bedrijf is in combinatie met het heuvelachtige gebied waarin het ligt prachtig om te zien.
Spijscombinaties Torres Vina Sol
Vina Sol is op zijn best als hij geserveerd wordt als begeleider van rijst, vis en schaaldieren, en in het bijzonder gerookte zalm.
Bekijk ook de overige wijnen van Torres
| Artikelnummer | 41101346D |
|---|---|
| Land | Spanje |
| Wijnstreek | Catalunya |
| Druivensoort | Chardonnay, Grenache |
| Smaakprofiel | Fris & Fruitig |
| Serveertip | Tapas, Vis, Wit vlees |
| Inhoud | 75 CL |
| Productsoort | Witte wijn |
| Merk | Torres |
| Jaargang | 2024 |
| Extra info | De aangegeven jaargang is onder voorbehoud (indien van toepassing). Wanneer u zeker wilt zijn van een jaargang kunt u contact opnemen met onze klantenservice. |